Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

georges

Dobré

máte přehled.Historie je vždy upravována tak,aby zdůvodňovala kroky aktuálně vládnoucí třídy a ideologie.Pravdu hledat je těžké.Ani dnes se objektivitě příliš nefandí.Vemte si jak dopadl pro českou historii zásadní genetický výzkum Přemyslovců.Přitom peníze jsou i na takové blbosti jako Gen. výzkum úpíra z Hrádku.

0/0
28.9.2011 18:22

johnpeters

Máte-li

o době Svatého Václava nějaké své nové relevantní poznatky a důkazy,přepracujte dosud známé skutečnosti,z naší historie,a seznamte s nimi publikum.Jinak byste kecal,jak pověstný Palacký(kteréhož popis historie českého národa na to sedí).A mám pro Vás také skutečně dobrou radu-sežeňte si spisy historika Josefa Pekaře,tam je jediná možnost v Česku zjistit,jak to v těch dobách opravdu bylo.A propos-jestli ovšem není zakázaný,dovolil si totiž kdysi polemizovat s TGM...Že třeba prý nebyli husité prvním kvítkem demokracie...Taková opovážlivost,že,bratři!8-o[>-]

0/0
28.9.2011 18:18

georges

Re: Máte-li

Pan Cinnert vydal knihu-Bylo to jinak.Zajímavé čtení.

0/0
28.9.2011 18:27

jancinert

Re: Máte-li

Trochu mne Vaše reakce překvapila. Vydal jsem o tom knihu Bylo to jinak (2008) a pravidelně vkládám nové články na svůj web: bylotojinak.cz. Co se týká J. Pekaře, tak s husitstvím máte naprostou pravdu, ale četl jste od něho něco o sv. Václavovi? To je jen opět nemožná novodobá legenda, která je dnes již nepoužitelná.

0/0
28.9.2011 18:29

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz